Single Content Sync (1.4.14) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: OR
ru: ИЛИ

en: About
ru: Информация

en: Import content
ru: Импорт материалов

en: Export mode
ru: Режим экспорта

en: Exported content
ru: Экспортированное содержимое
