Single Content Sync (1.4.2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: link
eu: esteka

en: OR
eu: EDO

en: here
eu: hemen

en: About
eu: (r)i buruz
