Single Content Sync (1.4.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: link
fa: پیوند

en: OR
fa: یا

en: here
fa: اینجا

en: About
fa: درباره
