Single Content Sync (1.4.4) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: link
sk: odkaz

en: OR
sk: ALEBO

en: here
sk: tu

en: About
sk: Informácie o

en: Exported content
sk: Exportovaný obsah
