Single Content Sync (1.4.5) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: link
is: hlekkur

en: Unknown
is: Óþekkt

en: OR
is: EÐA

en: About
is: Um
