Single Content Sync (1.4.5) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: link
kn: ಸಂಪರ್ಕಕೊಂಡಿ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: About
kn: ಕುರಿತು
