Single Content Sync (1.4.5) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: About
ku: دەربارە
