Single Content Sync (1.4.5) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: OR
ne: या

en: About
ne: बारेमा
