Single Content Sync (1.4.5) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: OR
ta: அல்லது

en: About
ta: பற்றி
