Single Content Sync (1.4.7) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Import
fr: Importer

en: Export
fr: Exporter

en: link
fr: lien

en: Unknown
fr: Inconnu

en: OR
fr: OU (OR)

en: here
fr: ici

en: About
fr: À propos

en: Import content
fr: Importer du contenu

en: Exported content
fr: Contenu exporté
