Single Content Sync (1.4.7) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: About
sq: Informacione
