Single Content Sync (1.4.8) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Unknown
da: Ukendt

en: OR
da: ELLER

en: here
da: her

en: About
da: Om

en: Import content
da: Importér indhold
