Single Content Sync (1.4.8) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: link
ka: ბმული

en: Unknown
ka: უცნობი

en: OR
ka: ან
