Single Content Sync (1.4.8) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: link
my: လင့်ခ်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: About
my: အကြောင်း
