Single Content Sync (1.4.9) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Import
gu: આયાત

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: OR
gu: અથવા

en: About
gu: વિશે
