Single Content Sync (1.4.5) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Export
hu: Exportálás

en: link
hu: hivatkozás

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: OR
hu: VAGY

en: here
hu: ide

en: About
hu: Leírás

en: Import content
hu: Tartalom importálása

en: Exported content
hu: Exportált tartalom
