Single Content Sync (1.4.13) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Content
te: సారము

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Unknown
te: తెలియని

en: OR
te: లేదా

en: About
te: గురించి
