Single DateTimePicker (2.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Default
ast: Predefiníu

en: Sunday
ast: Domingu

en: Monday
ast: Llunes

en: Tuesday
ast: Martes

en: Wednesday
ast: Miércoles

en: Thursday
ast: Xueves

en: Friday
ast: Vienres

en: Saturday
ast: Sábadu

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De
