Single DateTimePicker (2.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: None
hi: कोई नहीं

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Sunday
hi: रविवार

en: Monday
hi: सोमवार

en: Tuesday
hi: मंगलवार

en: Wednesday
hi: बुधवार

en: Thursday
hi: बृहस्पतिवार

en: Friday
hi: शुक्रवार

en: Saturday
hi: शनिवार

en: Theme
hi: थीम

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: Start date
hi: आरंभ तिथि

en: End date
hi: अंतिम तिथि

en: Today
hi: आज

en: About
hi: के बारे में
