Single Date Time Picker (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä
