Single Date Time Picker (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: None
is: Engin

en: Sunday
is: Sunnudagur

en: Monday
is: Mánudagur

en: Tuesday
is: Þriðjudagur

en: Wednesday
is: Miðvikudagur

en: Thursday
is: Fimmtudagur

en: Friday
is: Föstudagur

en: Saturday
is: Laugardagur

en: Start date
is: Hefst þann:

en: End date
is: Lýkur þann:
