Single Date Time Picker (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: None
lt: Joks

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data
