Single Date Time Picker (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: None
pl: Brak

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: 10 minutes
pl: 10 minut

en: 15 minutes
pl: 15 minut

en: 30 minutes
pl: 30 minut

en: The @title end date cannot be before the start date
pl: Data końcowa @title nie może być wcześniejsza niż data początkowa
