Single Date Time Picker (8.x-1.5) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin
