Single Date Time Picker (8.x-1.6) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Default
am: ነባሪ

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ
