Single Date Time Picker (8.x-1.6) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Default
cs: Výchozí

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: About
cs: Popis

en: Start year
cs: Počáteční rok

en: End year
cs: Konečný rok
