Single Date Time Picker (8.x-1.6) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Default
gl: Predeterminado

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Theme
gl: Tema

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: 5 minutes
gl: 5 minutos

en: 10 minutes
gl: 10 minutos

en: 15 minutes
gl: 15 minutos

en: 30 minutes
gl: 30 minutos

en: About
gl: Información

en: Dark
gl: Escuro
