Single Date Time Picker (8.x-1.7) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: 5 minutes
he: 5 דקות

en: 10 minutes
he: 10 דקות

en: 15 minutes
he: 15 דקות

en: 30 minutes
he: 30 דקות

en: About
he: אודות

en: Start year
he: שנת התחלה

en: End year
he: שנת סיום
