Single DateTimePicker (8.x-1.7) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Theme
lt: Tema

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: About
lt: Apie

en: Start year
lt: Pradžios metai

en: End year
lt: Pabaigos metai

en: Dark
lt: Tamsiai
