Single Date Time Picker (8.x-1.7) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด

en: About
th: เกี่ยวกับ
