Single DateTimePicker (8.x-1.8-beta1) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: Default
oc: Per defaut

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Theme
oc: Tèma

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: Today
oc: Uèi

en: About
oc: A prepaus
