Single DateTimePicker (8.x-1.8-beta1) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: Default
sv: Förvald

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Wednesday
sv: onsdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag

en: Theme
sv: Tema

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Start date
sv: Startdatum

en: End date
sv: Slutdatum

en: Today
sv: Idag

en: 5 minutes
sv: 5 minuter

en: 10 minutes
sv: 10 minuter

en: 15 minutes
sv: 15 minuter

en: 30 minutes
sv: 30 minuter

en: About
sv: Om

en: Start year
sv: Startår

en: End year
sv: Slutår

en: Dark
sv: Mörkt

en: The @title end date cannot be before the start date
sv: @title slutdatum kan inte infalla före startdatumet

en: End date (optional)
sv: Slutdatum (valfritt)
