Single DateTimePicker (8.x-1.5) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Sunday
pt: Domingo

en: Monday
pt: Segunda-feira

en: Tuesday
pt: Terça-feira

en: Wednesday
pt: Quarta-feira

en: Thursday
pt: Quinta-feira

en: Friday
pt: Sexta-feira

en: Saturday
pt: Sábado

en: Start date
pt: Data inicial

en: End date
pt: Data final

en: 5 minutes
pt: 5 minutos

en: 10 minutes
pt: 10 minutos

en: 15 minutes
pt: 15 minutos

en: 30 minutes
pt: 30 minutos

en: The @title end date cannot be before the start date
pt: A data de encerramento @title não pode ser anterior à data de início
