Single Page Site (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Homepage
ca: Pàgina inicial

en: Tag
ca: Etiqueta

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Menu
ca: Menú

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: configure
ca: configura

en: Up
ca: Amunt

en: Down
ca: Avall

en: Your settings have been saved.
ca: Les vostres preferències han estat desades.
