Single Page Site (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Tag
lt: Žymė

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Menu
lt: Meniu

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Up
lt: Viršun

en: Down
lt: Žemyn

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.
