Single Page Site (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Homepage
et: Veebileht

en: Tag
et: Sildid

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Menu
et: Menüü

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: configure
et: seadista

en: Up
et: Üles

en: Down
et: Alla

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.
