Single Page Site (8.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Tag
it: Etichetta

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: configure
it: configura

en: Up
it: Su

en: Down
it: Giù

en: Your settings have been saved.
it: Le tue impostazioni sono state salvate.
