Single Page Site (8.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Homepage
ar: الصفحة الأولى

en: Tag
ar: وسم

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Menu
ar: القائمة

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: configure
ar: ضبط

en: Up
ar: اعلى

en: Down
ar: أسفل

en: Your settings have been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.
