Single Page Site (8.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Homepage
cy: Hafan

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Menu
cy: Dewislen

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: configure
cy: ffurfweddu

en: Up
cy: I fyny

en: Down
cy: I lawr
