Single Page Site (8.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Homepage
gl: Páxina de inicio

en: Tag
gl: Etiqueta

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Menu
gl: Menú

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: configure
gl: configurar

en: Up
gl: Arriba

en: Your settings have been saved.
gl: Os axustes foron gardados.
