Single Page Site (8.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Homepage
ja: ホームページ

en: Tag
ja: タグ

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Menu
ja: メニュー

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: configure
ja: 設定

en: Up
ja: 上へ

en: Down
ja: 下へ

en: Your settings have been saved.
ja: 設定が保存されました。

en: Design
ja: デザイン
