Single Page Site (8.x-1.0-beta4) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Homepage
id: Laman beranda

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: configure
id: konfigurasi

en: Up
id: Ke atas

en: Down
id: Ke bawah

en: Your settings have been saved.
id: Pengaturan Anda sudah disimpan.
