Single Page Site (8.x-1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Homepage
ru: Домашняя страница

en: Tag
ru: Тег

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Menu
ru: Меню

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: configure
ru: настроить

en: Up
ru: Вверх

en: Down
ru: Вниз

en: Your settings have been saved.
ru: Ваши настройки были сохранены.

en: Design
ru: Дизайн
