Single Page Site (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Homepage
th: หน้าหลัก

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Menu
th: เมนู

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: configure
th: ตั้งค่า

en: Up
th: ขึ้น
