Single Page Site (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Homepage
fr: Page d'accueil

en: Tag
fr: Étiquette

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: configure
fr: configurer

en: Up
fr: Haut

en: Down
fr: Bas

en: Your settings have been saved.
fr: Vos paramètres ont été enregistrés.
