Single Page Site (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Up
hy: Վերև
