Single Page Site (8.x-1.4) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Homepage
fa: صفحه خانگی

en: Tag
fa: برچسب

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Menu
fa: قائم

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Up
fa: بالا

en: Your settings have been saved.
fa: تنظیمات شما ذخیره شد.
