Single Page Site (8.x-1.5) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Homepage
tr: Anasayfa

en: Tag
tr: Etiket

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Menu
tr: Menü

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: configure
tr: yapılandır

en: Up
tr: Yukarı

en: Down
tr: Aşağı

en: Your settings have been saved.
tr: Ayarlarınız kaydedildi.
