Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Block
am: ጥምር

en: English
am: እግሊዝኛ

en: Polish
am: ፖላንድኛ

en: Russian
am: ራሽኛ

en: Ukrainian
am: ዩክሬንኛ
