Sinoptik Weather (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Block
hy: Բլոկ

en: English
hy: Անգլերեն

en: Polish
hy: Լեհերեն

en: Russian
hy: Ռուսերեն

en: Ukrainian
hy: Ուկրաիներեն
